Windykacja wierzytelności

Windykacja wierzytelności

W obrocie gospodarczym, bardzo często dochodzi do braku zapłaty za towary lub usługi świadczone przez przedsiębiorców. Sytuacja taka powstaje, gdy po drugiej stronie transakcji pojawia się nielojalny lub niewypłacalny kontrahent.

Kancelaria Adwokacka Rawa-Klocek& Partnerzy oferuje pomoc w zakresie windykacji należności w trybie zarówno przedsądowym ( tj. prowadzenie negocjacji, zawierania porozumień, dążenie do zawarcia ugody) oraz w trybie sądowym.

O czym należy pamiętać? – Przy windykacji wierzytelności w pierwszej kolejności niezbędne będzie zgromadzenie wszelkich dokumentów i innych dowodów potwierdzających wykonaną przez przedsiębiorcę transakcję. Na tej podstawie oraz po zebraniu od Klienta stosownego wywiadu, nasz zespół dokona analizy sprawy, tak by wybrać jak najszybszy i najskuteczniejszy sposób na odzyskanie utraconych należności.

Aktualności / Ciekawostki

Z przyjemnością informujemy, iż dnia 3 kwietnia 2019 roku adw. Przemysław Rawa-Klocek na łamach programu drugiego polskiego radia udzielił wyjaśnień  w zakresie

Środki ochrony prawnej dla medyków

Adw. Przemysław Rawa-Klocek na temat prawnokarnych środków ochrony przysługujących lekarzom. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.   Artykuł dostępny jest na