Prawo spadkowe

Prawo spadkowe

Kancelaria Adwokacka Rawa-Klocek& Partnerzy świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa spadkowego.

Prowadzimy sprawy o przyjęcie i odrzucenie spadku, sprawy o dział spadku, zniesienie współwłasności powstałej w wyniku działu spadku, sprawy z zakresu odpowiedzialności za długi spadkowe, sprawy o zachowek oraz zapisy i ich wykonanie i inne sprawy związane z dziedziczeniem.

W ramach prowadzenia spraw spadkowych prowadzimy wstępną analizę sprawy, sporządzamy właściwe pisma i wnioski, kontaktujemy się z sądami oraz reprezentujemy  przed sądami wszystkich instancji, na bieżąco informując naszych Klientów o stanie sprawy.

Należy pamiętać, że każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnej analizy. W tym celu należy skontaktować się z naszymi specjalistami za pomocą formularza kontaktowego lub pod numerem telefonu podanym na stronie Kancelarii.

 

 

Aktualności / Ciekawostki

Z przyjemnością informujemy, iż dnia 3 kwietnia 2019 roku adw. Przemysław Rawa-Klocek na łamach programu drugiego polskiego radia udzielił wyjaśnień  w zakresie

Środki ochrony prawnej dla medyków

Adw. Przemysław Rawa-Klocek na temat prawnokarnych środków ochrony przysługujących lekarzom. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.   Artykuł dostępny jest na