Zabezpieczenie wykonywania umów

Zabezpieczenie wykonywania umów

Kancelaria Adwokacka Rawa-Klocek & Partnerzy w zakresie prowadzonych spraw gospodarczych, świadczy kompleksową obsługę prawną w celu zabezpieczenia zawieranych umów pod kątem prawnym.

Jedynie precyzyjne zabezpieczenie jest w stanie zapewnić właściwy przebieg obrotu gospodarczego i uchronić przedsiębiorcę przed negatywnymi konsekwencjami, w tym, w szczególności finansowymi. Dlatego też, tak ważnym elementem funkcjonowania w obrocie gospodarczym jest powierzenie spraw w ręce profesjonalistów.

Wśród zabezpieczeń jakie mogą zostać ustanowione w umowie, wyróżniamy m.in:

  • zastaw (zwykły i rejestrowy);
  • poręczenie wekslowe;
  • weksel in blanco z deklaracją wekslową;
  • czy też gwarancję bankową.

W celu odpowiedniego zabezpieczenia umowy i wyboru najlepszej jej formy, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.

 

 

Aktualności / Ciekawostki

Z przyjemnością informujemy, iż dnia 3 kwietnia 2019 roku adw. Przemysław Rawa-Klocek na łamach programu drugiego polskiego radia udzielił wyjaśnień  w zakresie

Środki ochrony prawnej dla medyków

Adw. Przemysław Rawa-Klocek na temat prawnokarnych środków ochrony przysługujących lekarzom. Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu.   Artykuł dostępny jest na